ZOSTAŃ THORIANINEM JUŻ TERAZ!

Dyspozytor ze znajomością języka polskiego (m/k/d)

  • niemiecka umowa na stałe
  • od zaraz
  • Pełny etat

Alternatywne nazwy stanowiska: Kierownik ds. dyspozycji, dyspozytor ds. personelu, koordynator ds. personelu, asystent ds. administracji personelu, kierownik ds. personelu, specjalista ds. zasobów ludzkich, koordynator ds. planowania, specjalista ds. planowania

CO NAS NAPĘDZA

Co czeka na ciebie w rodzinie THOR

Praca z ludźmi daje ci satysfakcję i szybko znajdujesz rozwiązanie dla każdego wyzwania? Umiesz wziąć na siebie odpowiedzialność, lubisz zróżnicowane zadania i ekscytujące projekty, które odpowiadają twoim mocnym stronom? Jeśli tak, THOR to właściwe miejsce pracy dla ciebie!

Jako dysponent zajmujesz ważne stanowisko w naszej firmie, ponieważ w duchu naszej misji "Najlepsza praca dla człowieka. Najlepszy człowiek do pracy" twoim zadaniem jest, aby monterzy zostali przydzieleni do pracy, która najlepiej odpowiada ich potencjałowi. Dzięki twojemu zaangażowaniu, przyczyniasz się do sukcesu projektów.

  • kompleksowe wdrożenie do pracy
  • ekscytujące zadania i obszary rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie i wiele innych korzyści
Twoje obowiązki

W tym nas wspierasz

  • Przy wsparciu zespołu rekrutacyjnego znajdziesz najlepszych ludzi do projektów klienta i budujesz własny zespół monterów.
  • Poznajesz mocne strony i potencjał swoich pracowników, promujesz ich i zapewniasz im dalsze szkolenia w THOR Academy zgodnie z wymaganiami klienta.
  • Budujesz więź z monterami i klientami, rozumiesz ich osobiste i zawodowe potrzeby, oraz odpowiadasz za właściwy dobór pracowników do danej budowy.
Thor_Disponent
Twoje umiejętności

To czyni cię idealnym THORianinem

  • Posiadasz wysoki poziom kompetencji w zakresie wsparcia dla swoich pracowników.
  • Wykonujesz swoje zadania z empatią i umiejętnościami komunikacyjnymi, a także z samodzielnym sposobem pracy, dużym zaangażowaniem i pewnością siebie.
  • Pomyślnie ukończyłeś praktykę zawodową i najlepiej masz doświadczenie w branży usługowej.
  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość języka polskiego i niemieckiego
  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B
Thor_Akademie_Disponent_3
Thor_Akademie_Kaufmännisch
Thor_Akademie_Disponent_2

Nasze serce

Akademia THOR

Nie masz jeszcze dużego doświadczenia w dyspozycji, ale chcesz rozwijać się w tym kierunku? Żaden problem! Dzięki kompleksowemu programowi wdrożenia do pracy, w którym na początku zawsze będziesz mieć mentora, a także szkoleniom tematycznym, optymalnie przygotujemy cię do nowych zadań.

W duchu naszej misji "Najlepsza praca dla danej osoby. Najlepsza osoba do pracy." w 2015 roku założyliśmy własne centrum szkoleniowe i kwalifikacyjne dla wykwalifikowanych pracowników. Po rozpoczęciu pracy jako THORianin będziemy nadal wspierać cię zarówno zawodowo, jak i osobiście.

  • wzajemne poznanie się i wdrożenie do pracy podczas tygodnia powitalnego
  • specjalistyczne szkolenie w zakresie obszaru obowiązków
  • indywidualny plan rozwoju dopasowany do twojego potencjału i oczekiwań

Opinie pracowników

Co mówią twoi przyszli koledzy

Diana

Tutaj mogę organizować swoje zadania tak, jak chcę. Daje mi to swobodę, której potrzebuję w mojej pracy.

Diana, THORianka od 5 lat

M.Krasemann_800x800px

Mogłam w stanie rozwinąć się od dysponentki do lidera zespołu, dzięki czemu miałam szansę zbudować własny zespół.

Mariana, THORianka od 7 lat

Dysponent (m/k) ze znajomością języka polskiego

Masz pytania?

Chętnie pomogę!

Alexandra_Wand

Michał Kwietniewski
Rekruter

Witamy w rodzinie THOR

THOR jest partnerem montażowym w sektorze rzemiosła. Od 25 lat wspieramy naszych klientów w branży instalacji budowlanych w domach, budynkach gospodarczych i przemysłowych – zarówno przy dużych inwestycjach, jak i mniejszych projektach budowlanych. Z jednoosobowej działalności, staliśmy się jednym z najatrakcyjniejszych pracodawców w regionie. Obecnie ponad 1000 THORian pracuje w całych Niemczech.

Film daje wgląd w to, jak chcemy towarzyszyć naszym klientom w przyszłości. Czy chcesz być tego częścią?

*Nazwa zawodu obowiązuje w równym stopniu dla form żeńskich, męskich i neutralnych. Została użyta wyłącznie dla zapewnienia lepszej czytelności.